Drevovýroba Režnák a Krajčovič

Vitajte na stránkach spoločnosti drevovýroba Režnák a Krajčovič

O nás

Na Slovensku, sme žili celé generácie v symbióze s drevom a drevenými stavbami a doplnkami Aj keď v minulom režime sa vytratili klasické drevené stavby, múdrosť našich otcov prežila.
Už pred 25 rokmi, v meniacej sa dobe, sme sa pokúsili nadviazať na ich tradíciu. V rodine sme sa začali venovať spracovaniu dreva. Aj keď sme prevažne stolárska firma, spolupracujeme s ďalšími remeselníkmi a dodávateľmi. Sme radi, že dnes môžeme zákazníkom ponúknuť úplný servis, počínajúc zabezpečením drevnej hmoty, cez jej spracovanie, chemické ošetrenie, dopravu až po finálnu realizáciu.

Náš spôsob práce zachováva atypickú výrobu na základe individuálnych objednávok od zákazníkov a zodpovedne pristupovať k realizácii zákaziek. Dlhoročná tradícia a skúsenosti zamestnancov, ktorí sú odborníkmi, a kvalita ich práce poskytuje záruku, že všetky objednávky sme schopní splniť podľa želania zákazníkov.

Referencie

Ospravedlňte prosím dočasnú nefunkčnosť stránky, z dôvodu rekonštrukcie, vaše prípadné otázky zodpovieme a objednávky príjmeme na tel čísle : 0905 770 657

0905 867 669 a tel . 0904 201 236 respektíve na info mail : info@reznak.sk

Ďakujeme za pochopenie